دوربین‌های آمریکا در عربستان به دنبال چه كسی می‌گردند؟
ه گزارش جهان به  نقل از «خبرگزاری دانشجو»؛ اهمیت مسئله ظهور منجی و قیام حضرت مهدی (عج) در اقدامات صهیونیسم بین‌الملل و به خصوص دولت آمریكا امری غیر قابل انكار است.

كرسی‌های فعال شیعه‌شناسی و اسلام‌شناسی وابسته به سازمان سیا از مدت‌ها پیش با رصد وقایع جهان و انطباق آن با علائم ظهور حضرت مهدی (عج)، نزدیك بودن آن را گوشزد كرده‌اند.

هراس صهیونیسم از ظهور منجی شیعیان با نشانه‌هایی كه از جنگ و حكومت وی در احادیث شیعه آمده منجر به اقداماتی شده كه به طور نامحسوس نیروهای آمریكایی را به مناطق حساس شیعیان كشانده است.

مطالعات تاریخی نشان می‌دهد سابقه توجه دولت‌های استعماری به مسئله ظهور از گذشته به طور جدی وجود داشته است؛ به عنوان نمونه، نخستین پایگاه آمریكا در دوران رضاخان، روی تپه‌ای مشرف به منطقه طالقان بنا شد، چرا كه در برخی روایات از این منطقه و مردمان آن در بحث علائم ظهور نام برده شده است.

اما بیشترین تمركز نیروهای آمریكایی بر دو كشور عربستان و عراق بوده و حتی پس از حمله به عراق به بهانه آزادی مردم، توجه به مناطق مهم شیعیان از همان ابتدا شروع شده است.

اظهارات برخی از زندانیان آزاد شده از ابوغریب مبنی بر بازجویی‌هایی پیرامون حضرت حجت موید این مطلب بود كه نیروهای آمریكایی مصرانه به دنبال یافتن مهدی شیعیان هستند.

از سویی احداث پایگاه نظامیان آمریكا در نزدیك‌ترین منطقه به مسجد سهله از دیگر اقدامات آنان است؛ به خصوص آنكه در حمله نظامیان به این مسجد در سال ۸۳، سخنگوی نظامیان آمریكا از درگیری با نظامیان ارتش المهدی خبر داده بود؛ در حالی كه شاهدان عینی اعلام كردند كه در این حمله وحشیانه تنها سه مرد و سه زن در مسجد حضور داشتند كه همگی به دست نیروهای آمریكایی كشته شدند.

از دیگر اقدامات صهیونیسم آمریكا در عراق می‌توان به حضور دائمی نظامیان آمریكا به شكل «لباس شخصی» در اطراف سرداب امام زمان در سامرا اشاره كرد.

اگر چه پس از اشغال عراق، نیروهای آمریكایی طی دو نوبت بمب‌گذاری قصد تخریب كامل سرداب مقدس را داشتند، حفظ این مكان توسط شیعیان، آنها را از اهداف شوم خود بازنداشت.

اطلاعات موثق نشان می‌دهد كه حجم افراد مستقر در اطراف مسجد سهله به طور مشخص هر شب جمعه افزایش می‌یابد.

اما در عربستان نیز فعالیت گسترده نیروهای آمریكایی صهیونیستی با همراهی كامل حكومت آل‌سعود ادامه دارد و یكی از اقدامات جالب آنها در كنترل اوضاع مكه به عنوان اولین مكان اعلام عمومی ظهور حضرت، نصب دوربین‌های گسترده و نمایش ۲۴ ساعته تصاویر مكه است.

یكی از سران رژیم صهیونیستی چند سال بیش در اظهارنظری احمقانه گفته بود كه با این اقدام مهدی شیعیان به محض ظهور در اختیار ما خواهد بود.

از سویی پایگاه آمریكا در نزدیكی مكه نیز به منظور كنترل اوضاع و آمادگی برای مقابله با ظهور همواره به حالت آماده‌باش است و نیروهای مستقر در آن از جمله نیروهای زبده و آموزش دیده‌اند.

روش‌های برخورد ایدئولوژیك و اظهارات روسای رژیم صهیونیستی در جهت مقابله با ایران و مسلمانان در كنار اقدامات عملی آنها در كنترل اوضاع كشورهای اسلامی، نشان می‌دهد كه صهیونیسم جهانی از مسئله آخرالزمان و ظهور منجی شیعیان بشدت هراس دارد و تمام امكانات خود را برای مقابله با حضرت حجت به كار بسته و به طور قطع می‌كوشد تا از آنچه حتمی است، فرار كنند.


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات